Как помочь человеку, находящемуся в депрессии

 

Депрессия - это не просто слабоволие или плохое настроение, а настоящее заболевание. Человеку, страдающему от него, требуется квалифицированная https://mckorsakov.ru/psikhiatriya психиатрическая помощь. Чем раньше больной обратится к специалисту, тем проще и короче будет процесс лечения. Справиться с депрессией помогут специально подобранные препараты и психотерапия. Однако близкие тоже могут внести свою лепту, чтобы облегчить и ускорить процесс выздоровления.

Что могут сделать близкие

В первую очередь позвольте человеку прожить это состояние. Если больной уже проходит терапию, это не значит, что он сразу станет жизнерадостным и общительным. Не торопите его, не пытайтесь "взбодрить" советами "взять себя в руки", "не грустить" и так далее. Дайте ему понять, что вы рядом и всегда готовы поговорить, если у него будет такая потребность. Люди, страдающие от депрессии, часто бывают резки, обидчивы. Не воспринимайте это на свой счет. Больной в данный момент чувствует враждебность окружающего мира, и агрессия может быть защитной реакцией.

Не торопите человека, не пытайтесь против его воли водить на вечеринки, в спортзал или другие места скопления людей. Не заставляйте проявлять активность, у больного может просто не быть на это сил. Старайтесь постепенно предлагать ему снова делать то, что он когда-то любил. Например, любителя спорта не стоит каждое утро заставлять бегать. Вместо этого можно мягко предложить погулять в парке один или два раза в неделю.

Помните, что лечение депрессии - длительный процесс, который требует терпения не только от больного, но и от его близких.

 

Дата: 15.07.2022.

Меджибіж - великий український фестиваль

Звісно, ми хотіли б першим рядком назвати себе, “Середньовічний Хотин”, але це нескромно. Проте факт – “Середньовічний Хотин” справді один із найбільших та найвідоміших фестивалів. Проте сьогодні поговоримо про інші фестивалі, куди може відправитись любитель історії.

Які ж українські фестивалі уже зарекомендували себе? Ми не розглядатимемо травневі фестивалі, бо травень уже фактично сплинув. Але ось кілька популярних літніх заходів.

Тростянецький фестиваль "Стара фортеця"

Стара фортеця

Фестиваль “Стара фортеця” в Тростянці Сумської області пройде вп’яте. Він відбудеться 28-29 червня на території фортеці Круглий двір, унікальної пам’ятки стародавньої архітектури. В програмі фестиваля — турнір бійців та стрілецькі змагання, ярмарок, майстер-класи ремісників. На турнірі буде представлено всі можливі номінації — від поєдинків до 21 на 21 й битви за прапор.

На фестивалі також відбудеться конкурс історичного костюму, а ввечері учасників та гостей розважать фаєр-шоу й концертом.

Фестиваль "Билини Древнього Києва"

Билини Древнього Києва

Фестиваль “Билини древнього Києва” в парку-музеї “Київська Русь” в селі Копачів Київської області відбудеться 16-18 серпня уже вчетверте. На тлі стародавньої фортеці-дитинця, відтвореної за даними розкопок, відбудеться барвисте історичне свято.

Бійці в залізних обладунках замагатимуться за перемогу, охочі зможуть взяти участь у староруських забавах. В програмі — майстер-класи з різних ремесел, танці, ігрища і, звісно, турнір.

Крім того, організатори обіцяють масову нічну битву та показові виступи. В фестивалі братиме участь близько 700 реконструкторів, в тому числі європейські гості.

Слід зазначити, що часові рамки фестивалю — дев’яте-одинадцяте століття, бо тематика більше присвячена Київській Русі та степовим кочовикам, тоді як найвідоміші фестивалі більш спрямовані на Високе Середньовіччя.

Фестиваль "Старий Меджибіж"

Стародавній Меджибіж

Село Меджибіж та Меджибізький замок знаходяться в Хмельницькій області, і щороку в серпні туди приїжджає велика кількість учасників як з України, так і з сусідніх держав. Там можна побачити все, що завгодно — професійні бої, бугурти, кінну програму, ярмарок, історичні експерименти та середньовічні бенкети, танці та ремесла. Фестиваль уже старий, цього року він відзначатиме десятирічний ювілей. Це доволі багато для заходу, який рік за роком робиться силами ентузіастів. Тим більше, що й зупинятися вони не планують.

Цього року до участі заявлено більше як 400 осіб, 50 реконструкторських клубів, численні музичні колективи, що грають етно та середньовічну музику.

Фото з фестивалю
l0GgiUo57mo
FAQ
faq image